Vodovodní baterie – důležité koupelnové vybavení

Vodovodní baterie – důležité koupelnové vybavení

Bez některého vybavení se koupelna obejde, bez jiného ne. Ať už chcete mít koupelnu v jakémkoliv stylu, je její nutnou součástí vodovodní baterie.

Koupelnové vybavení

Základem koupelnového vybavení je vana nebo sprcha, popřípadě obojí. Už při výběru tohoto základního vybavení, máte četné možnosti. Trendem jsou v poslední době hydromasážní vany či masážní sprchové boxy. Dopřejí vám příjemný odpočinek a regeneraci. K celkovému odpočinku přispívají i infrasauny či parní boxy. Samozřejmě možnost jejich pořízení není jen otázkou ceny, ale i prostorových možností.

Dalším vybavením, bez kterého se neobejde žádná koupelna, je sanitární keramika a další praktické zařízení, např. vodovodní baterie, odtokové žlaby atd.

Koupelna by měla mít alespoň základní koupelnový nábytek, který je vyrobený přímo do tohoto interiéru, což znamená, že bude odolný, především proti vlhkosti. Koupelnový nábytek je v různých stylech, designech i velikostech.

Existuje i mnohé další koupelnové vybavení. V posledních letech se tento sortiment značně rozrostl.

Vodovodní baterie

Vodovodní baterie (vodovodní armatura) představují koupelnové vybavení, které je základem nejen v koupelně, ale také v kuchyni. Obecně jde o zařízení na spouštění a zastavování vody. Do koupelny budete potřebovat vodovodní baterie pro umyvadlo, sprchové, vanové a popřípadě bidetové. Podle názvu je zřejmé, pro jaké účely se využívají.

Kromě druhu vodovodní baterie si ještě můžete zvolit zařízení podle jeho umístnění. Rozlišujeme nástěnné a podomítkové baterie. Chcete-li si zajistit snadnou údržbu, volte oblíbené pákové baterie. V současné době jsou na trhu rozšířené i baterie s omezovačem průtoku vody. Umožní vám šetřit za vodu, která v dnešní době není levnou záležitostí.

Vodovodní baterie se prodávají v různých barvách, takže není problém jejich vzhled sladit s

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *