Relaxace v moderní koupelně

Relaxace v moderní koupelně

Stačí zmínka o koupelně a měla by vám v mysli vyvstanout myšlenka na útulné místo, kde prožíváte báječné chvilky spojené s odpočinkem a každodenní hygienou. Moderní pojetí zobrazuje místnost, kde s patřičnou dávkou elegance vyřešíte nároky na praktičnost.

Koupelnový design myslí na stále nové trendy

Jistě vypadá velmi lákavě, když prostor vyplníte umělými květinami, dlaždicemi s ornamenty, ozdobnými dávkovači na mýdlo anebo skříňkami s mosaznými úchytkami. Základ však tvoří věci určené k používání – vany, umyvadla, toaletní mísy, bidety a jiné příslušenství. Konkrétní složení vybavení souvisí především s vkusem, momentálními potřebami a finančními možnostmi. Nároční zákazníci nainstalují hydromasážní a perličkové vany, nezklamou je ani klasické sprchové kouty s noblesními doplňky. Pod slovem „luxus“ každého napadne cosi velmi krásného a drahého. Nejde jenom o vzhled, ale hlavně o snadnou údržbu. Určitě potěší čiré sklo se speciální úpravou povrchu, aby došlo k odpuzení vodního kamene a nezůstávaly tady zaschlé vodní kapky. Doživotně vám tuto schopnost sice nikdo nezaručí, ale díky několika aplikování ochranných přípravků ročně půjde vše bez potíží.

Elegantní kombinace podle vašich představ

V malém prostoru hodně záleží i na druhu vybraných dveří, z čehož nemusíte mít vůbec těžkou hlavu. Do zděných sprchových koutů se v tomto případě nejideálněji hodí posuvné systémy, kdy samotné otevírání nezabírá další prostor. Široký výběr posuvných, otevíracích, shrnovacích a zalamovacích typů objevíte na Wellmall.cz, kde získáte přehled podle různých technických parametrů. Stačí chvilka pátrání a máte vysněné sprchové dveře do niky v objednacím košíku. Spokojenost vás doslova pohltila, protože jste sehnali luxusní kousek s čirým sklem a chromovým rámem. Ani další zákazníci nezažijí zklamání, když sortiment zahrnuje desítky modelů různých rozměrů, konstrukcí a povrchových úprav.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *