Rekonstrukce koupelny bez úklidových starostí

Rekonstrukce koupelny bez úklidových starostí

Touha po nové koupelně člověka neopustí, dokud nedosáhne vysněného cíle! Stačí se prokousat nahromaděním dostatečné sumy na pokrytí výdajů, návrhem pro váš prostor a potom už jen přetrpět různá bourání, zedničení a montáž nového vybavení.

Začátek stavebních prací

Nejčastěji se upravují nevzhledná umakartová jádra s koupelnou a WC v panelových domech. Někdo se spokojí s nalepením nebo přišroubováním obkladových panelů, jiný volí úplné odstranění původního jádra. Přestavba s sebou přináší různé problémy. Jak se jim vyhnout? Jednoduše si sjednejte spolupráci s firmou, kde realizují kompletní rekonstrukce koupelen. Odborníci znají nejvhodnější postupy a jistě se dohodnete na přijatelné ceně pro obě strany.

Kompletní předělávky se většinou týkají výměny elektroinstalace, kanalizačního a vodovodního potrubí. V paneláku však zapomeňte na hýbání se stoupacími rozvody umístěnými v instalační šachtě. Zařízení lze zavěsit na nosné části ve zhotoveném předstěnovém systému. Doporučuje se izolace potrubí, hlavně kovových druhů.

Komfort s vytápěnou podlahou

Nevyvarujete se zapojení pračky, vodovodních baterií, umyvadla, toalety, bidetu, bojleru nebo sprchového koutu. Instalatérské práce v Praze naštěstí obstarají vše potřebné, takže nebudete nuceni zkoušet vlastní schopnosti, ani rychle shánět schopné kamarády.

Koupelnové pohodlí zvýšíte podlahovým vytápěním. Elektrické topné rohože patří k nejvyužívanějším do panelákového prostředí, kde se pokládají na betonovou podlahu. Po nanesení lepidla se překrývají nášlapnou vrstvou. Nabízí se především keramická dlažba s různými motivy.

A co úklid po rekonstrukci? Nebojte se, klidně ho ignorujte! Vždyť kompletní zmodernizování zahrnuje také uklízení, což znamená, že přijdete k hotovému! Stačí rozmístit přípravky na okraj vany, napustit vodu a dopřát si osvěžující lázeň po perném dni.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *