Obklady a dlažby

Obklady a dlažby

OBKLADY A DLAŽBY

Koupelnové studio i výrobci obkladů a dlažeb do koupelny reagují na požadavky zákazníků, kdy módní trendy které vnášejí do našich domovů eleganci, klid a harmonii. Pokud zákazník má rád orient a kulturu asijských zemí, najdete obkladačky s tapetovou strukturou v jemném reliéfním provedení, doplněné o reliéf bambusových lístků. Ve spojení s asijskými motivy i stylový koupelnový nábytek, dodává koupelně harmonickou dokonalost.

Antikou inspirovaný prostor koupelny nese lesk slávy římských lázní. Koupelnové studio nabízí sérii obkladů v kombinaci lesklejšího nebo matnějšího povrchu v antických barvách, jako je olivově zelená, starorůžová nebo medově oranžová. Pro obkládání koupelnových zrcadel, van nebo pro ukončení obkládaných míst jsou pak určena jednobarevná bombata.

Koupelnové studio nabízí různé kombinace obkladů a dlažeb

Pro milovníky decentních květinových motivů koupelnové studio nabízí různé kombinace obkladů do koupelny s různými odstíny. Povrch glazovaných obkladů je zajímavý svou reliéfní strukturou, napodobující textilii. Mírně reliéfní bombata dokážou zvýraznit prostor koupelny, pokud i koupelnový nábytek je barevně sladěn. V malém formátu vytváří mozaika v místnostech velký efekt, jsou svou barevností a designem  sladěny do různých barev.

Obklady do koupelny jako mozaika se vyrábějí lisováním a ne řezáním proto mají oblé tvary a jsou velmi příjemné na oko. Pro snadnou manipulaci jsou k dostání na papírových podložkách,což umožňuje i snadné obkládání různých koutů.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *