Koupelnové studio

Koupelnové studio

Koupelnové studio nabízí nepřeberné množství doplňků do koupelny a taky obklady a dlažby. V zařízení bytu je jen málo věcí, které mají takovou trvanlivost, že si svou estetickou hodnotu a vlastnosti zachovávají po celé generace. Na první místo patří dlažby a obklady, které v našich podmínkách obvykle vyměňujeme pouze několikrát za život.

Jak nakupovat koupelnový nábytek a hlavně obklady do koupelny, abyste nebyli zklamání. Pří nákupu počítejte vždy s deseti až patnácti procentní rezervou a nakupujte tam, kde je možno i po delší době materiál dokoupit, radí koupelnové studio. Seznamte se s obchodními podmínkami, cenou, délkou záruky, termínem dodání, možnosti a pravidly případné reklamace.

Obklady do koupelny kupujte protiskluzové

U obkladů do koupelny se zajímejte, jak jsou odolné proti uklouznutí. Koupelnové studio radí, pro domácí koupelny, kuchyně postačí stupeň tři, rozlišují se ve stupnici jedna až pět. K současným módním trendům patří přírodní materiály a vše, co je přírodou inspirováno, co vychází z filozofie návratu k přírodě. Umyvadlo a koupelnový nábytek v jednom, toto řešení šetří prostorem a nabízí další úložné prostory.

Když máme dostatek místa v koupelně a budeme držet krok s módními trendy můžeme si pořídit umyvadlo zakomponované do nábytku.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *