Jakou dlažbu a obklady vybrat do vaší koupelny

Jakou dlažbu a obklady vybrat do vaší koupelny

Mezi základ každé koupelny patří bezesporu dlažba a obklady. Dlažba i obklady patří k důležitým prvkům při zařizování i jiných místností či venkovních prostor. Většinou však hledáme a nakupujeme obklady a dlažbu právě do koupelny. Dlažbou a obklady lze tvořit atmosféru koupelny. Každá rekonstrukce či zařizování koupelny začíná pokládkou dlažby a obkladů. Proto je třeba vybrat tu správnou.

Jaká dlažba a obklady jsou vhodné do koupelny?

Na trhu existuje hodně možností a variant co se týče dlažeb a obkladů. Důležité je vybrat si výrobce, případně prodejce dlažeb či obkladů. Velmi kvalitní produkty můžeme najít pod značkou BIGTILE. BIGTILE obklady a dlažby jsou kvalitní, moderní, designové, elegantní a odolné. Výrobce se navíc zaměřuje také na velkoformátové dlaždice, což lze stěží najít u jiných značek. Velkoformátová dlažba a obklady se nabízí v rozměrech 60×30 či 60×60 až do 3x1m, což je opravdu ojedinělý rozměr. Obklady a dlažba prvně jmenovaných velikostí se hodí klidně i do menších koupelen, krásně se však vyjímá na velké ploše. Nicméně mnoho z vás nemá k dispozici velkou koupelnu a záleží na vašem vkusu, jaký rozměr si vyberete. Obklady a dlažbu BIGTILE seženete v nejrůznějších velikostech a barvách.

Velkou výhodou je výběr z nepřeberného množství nejrůznějších odstínů. Různé odstíny můžete navíc skvělě kombinovat a vytvořit zajímavý a originální vzhled. Nebojte se použít více barev, krásná je kombinace černé a červené barvy. I méně tradiční odstíny mohou vypadat úžasně a vaše koupelna se pro vás stane místem relaxu a pohody. Dlažba a obklady se dodávají s plně probarveným střepem nebo s křemičitou glazurou s potiskem. Mohou být hrubé, leštěné, pololeštěné nebo matné. Např. do luxusních koupelen se hodí lesklé obklady a dlažba. Všechny dlažby a obklady BIGTILE mají zabroušené hrany. Povrch se dá velmi dobře čistit, je tvrdý a nenasákavý.

Kde dlažbu a obklady BIGTILE seženete?

Pokud jste se rozhodli pro dlažbu a obklady BIGTILE nebudete litovat. Tato dlažba a obklady je opravdu tak kvalitní, že vám bude sloužit mnoho let. Seženete ji mimo některých koupelnových studií v ČR také na internetu. V internetovém obchodě naleznete všechny prodávané druhy a typy a navíc získáte další užitečné a cenné informace. Lze si rovněž vypůjčit vzorek či vámi vybranou dlaždici pro lepší představu.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *