Jak útulně zařídit malou koupelnu

Jak útulně zařídit malou koupelnu

S malou koupelnou se potýká většina českých bytů. Mnohdy ani v rodinných domech není zrovna tato místnost velká, rozhodně ne jako obývací pokoj, ale to neznamená, že byste nemohli mít komfortní koupelnu. I za malého prostoru lze vykouzlit velice příjemnou a relaxační koupelnu, ve které budete moci odpočívat a odreagovat se.

Nároky na moderní koupelny dnes nejsou pouze praktické. Myslí se samozřejmě na užitek, avšak v pozadí rozhodně není ani design. Koupelnový designeři a návrháží dokáží i z malých koupelen vytvořit relaxační domácí lázně a rozhodně nešetří nápady. Dnešním požadavkům se také přizpůsobují výrobci koupelnové sanity, obkladů, dlažeb, koupelnového nábytku a nabízí řešení i pro velice malé koupelny. Na štěstí je z čeho vybírat a díky nejrůznějším optickým vychytávkám lze prostor zvětšit či dodat mu dostatek světla.

Při zařizování malé koupelny si tedy stanovte, co by v ní rozhodně nemělo chybět. Pokud toužíte po vaně i sprše, dá se to velice snadno vyřešit vanou, u které je možnost sprchy. Některá koupelnová studia již nabízí ucelené kolekce, které jsou určeny právě pro malý prostor. Dá se tak pořídit nejrůznější sety, např. vanu s umyvadlem. K dostání jsou určité sety a povedené varianty, které vám problém s malou koupelnou vyřeší.

Jestliže máte problém se rozhodnout, jak vaši novou koupelnu navrhnout, určitě je dobré využít služeb koupelnového studia. Návrháři vám bez sebemenších problémů navrhnou koupelnu, která může být sice malá, avšak velice komfortní a po estetické stránce dokonalá. Specializují se, jak na moderní, tak na luxusní koupelny. Takže ať už jsou vaše nároky velké, střední, či malé, vždy vám vyhoví. Na návrhu koupelny se můžete podílet vy samotní. Spolu jistě najdete řešení, které bude pro vaši koupelnu nejlepší. Velký vliv hraje nejen rozmístění jednotlivých částí zařízení koupelny, tak také barvy. Jak pracovat s barvami a vybavením každý koupelnový designér ví, a proto budou jeho rady jistě cenné. Své zkušenosti vám předá do vaší vysněné koupelny a vy budete určitě spokojení. Nová koupelna je investice a je důležité vše provést důkladně a s rozmyslem.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *