Dřevěné podlahy do koupelny

Dřevěné podlahy do koupelny

Dřevo na výboru dřevěných podlah


Sháníte kvalitní dřevěné podlahy do interiéru, ale pořád se nemůžete rozhodnout, jaký systém je pro vás nejlepší? Nejvhodnější je třívrstvá podlaha, která se skládá ze tří lamel nebo jen z jedné lamely. Největší výhodnou této dřevěné podlahy je, že se vyrábí hned z několika dřevin: jasan, ořešák, dub, třešeň, javor, bříza, buk a další.


Instalace dřevěných podlah


Dřevěné podlahy se již nevyrábí jako kdysi jen jako prkna. Dřevěné podlahy mohou být i plovoucí podlahy, které jsou zkonstruovány z nášlapné vrstvy, střední vrstvy a ze spodní vrstvy. Všechny tři vrstvy se skládají z různých druhů dřevin. Tyto vrstvy dřevěné podlahy tvoří efekt plovoucí podlahy.


Spojování dřevěných podlah s ostatním materiálem


Velkou výhodou dřevěných podlah je, že je můžete spojit i s odlišným materiálem. Dílce dřevěné podlahy jsou spojovány pomocí zámkového spoje, který je situován příčně nebo podélně. V bytě tak lze vytvořit nenápadný přechod mezi průchozí zónou a neprůchozí zónou, čili mezi dřevěnou podlahou a materiálem sádrokarton.


Instalace dřevěné podlahy


Každá dřevěná podlaha vyžaduje odbornou instalaci, údržbu i úpravu. Jakákoliv neodborná práce může na dřevěných podlahách znamenat značné estetické prohřešky. Z toho důvodu je lepší, když si na tyto odborné práce zavoláte podlaháře.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *